Fólie na auto

Kvalitné fólie na auto zabránia prehrievaniu Vašeho automobilu. Príjemné cestovanie počas celého leta
a naviac ochrana pred škodlivým UV žiarením.

fólie na auto

Okenné fólie

Veľmi účinná ochrana pred prehrievaním priestorov, firiem a budov od zvýšeného slnečného žiarenia. Ďalšou výhodou je šetrenie energí v lete aj v zime.

okenné fólie

Bezpečnostné fólie

Ochráňte seba a svoje deti od črepín z rozbitého skla. Fólie značne zabraňujú preniknutiu do objektu a
pri rozbití držia sklo vcelku.

bezpečnostné fólie

Okenné fólie

Okenné fólie poskytujú spotrebiteľom množstvo výhod pre príjemnejší a bezpečnejší život.

 • Znížujú teplotu

  Fólie - zníženie teplotyOkenné fólie predstavujú najúčinnejšie riešenia v oblasti znižovania úrovne slnečného tepla prechádzajúceho oknami. V porovnaní s neošetreným sklom môžu odraziť až 81% slnečných lúčov, takže zamedzia tvorbe vyhriatych miest. Doma ani v kancelárii tak nebude nadmerné teplo, ani keď bude do okien pražiť slnko.

 • Zamedzujú vyblednutiu a obmedzujú zdravotné riziká

  Fólie - blednutieOkenné fólie blokujú až 99% lúčov UV žiarenia a tiež značne znižujú teplotu vo vnútri budovy. Fólie predstavujú slnečnú clonu chrániacu nielen pokožku obyvateľov budovy, ale aj zabraňujú blednutiu povrchu nábytku.

 • Skoncujú s odleskami

  Fólie - skoncujú s odleskamiČi už je príčinou priame slnko alebo odrazy od snehu, vody či okolitých budov, okenné fólie ponúkajú ideálne riešenie nepríjemných odleskov.

 • Ušetria náklady na energiu

  Fólie - šetria náklady na energiuZníženie teplotných výkyvov spôsobených extrémnym slnečným žiarením je dôvodom, prečo sa pre okenné fólie rozhoduje celá rada návrhárov, architektov a stavebných inžinierov. Znížením teplotných strát dosiahnete zvýšenie účinnosti systémov vykurovania a klimatizácie, čím ušetríte na nákladoch na energiu.

 • Zvyšujú bezpečnosť

  Fólie - zvýšenie bezpečnostiNehody, vplyv prírodných podmienok alebo vandalizmus - to všetko môže okennú tabuľu v okamihu zmeniť vo smršť nebezpečných črepín. Okenné fólie fungujú ako bezpečnostná sieť, ktorá udrží rozbité sklo pohromade.

 • Dodávajú jedinečný vzhľad

  Fólie - jedinečný vzhľadExistuje celá rada okenných fólií, ktoré budú ladiť s exteriérom domova alebo kancelárske budovy, či už máte záujem o moderný vzhľad alebo menej nápadné prevedenie.

 • Rýchlo a jednoducho

  Fólie - rýchlo a jednoduchoJe to jednoduchšie ako výmena skla - profesionálna montáž je jednoduchá a netrvá dlho. Takmer nenaruší vaše každodenné činnosti alebo pracovný harmonogram.