Fólie na auto

Kvalitné fólie na auto zabránia prehrievaniu Vašeho automobilu. Príjemné cestovanie počas celého leta
a naviac ochrana pred škodlivým UV žiarením.

fólie na auto

Okenné fólie

Veľmi účinná ochrana pred prehrievaním priestorov, firiem a budov od zvýšeného slnečného žiarenia. Ďalšou výhodou je šetrenie energí v lete aj v zime.

okenné fólie

Bezpečnostné fólie

Ochráňte seba a svoje deti od črepín z rozbitého skla. Fólie značne zabraňujú preniknutiu do objektu a
pri rozbití držia sklo vcelku.

bezpečnostné fólie

Bezpečnostné fólie

Dnešné sklenené okná v domácnostiach, firmách a komerčných objektoch zaisťujú nezbytné funkcie a estetický dojem, ale môžu byť aj veľmi nebezpečné, dokonca až smrtiace. V prípade roztrieštenia lietajú ostré črepiny, ktoré Vám môžu ublížiť. Toto všetko sa môže stať pri prírodných pohromách, vandalizme, ale aj neštastnom zakopnutí a páde do sklenených výplní. Nainštalujte si bezpečnostnú fóliu a ochránite si to najcennejšie čo máte - Vaše zdravie a život. Ďalšou výhodou bezpečnostných fólií je zachytenie až 99 % škodlivého UV žiarenia. Aj za touto fóliou Váš nový nábytok a vybavenie bytu starne podstatne pomalšie. Povrch fólií má protiškrabancovú vrstvu a záruka na fólie je aj 10 rokov. Poznáme dva druhy bezpečnostných fólií. Bezpečnostné fólie číre a kombinované bezpečnostné, ktoré odrážajú aj solárnu energiu.

K čomu slúžia bezpečnostné fólie?

Bezpečnostné fólie je možné využiť všade, kde hrozí nebezpečenstvo roztrieštenia skla - v domácnostiach, komerčných budovách, obchodoch, administratívnych budovách i autách. Existujú v rôznych hrúbkach v závislosti na úrovni požadovanej ochrany a je možné si vybrať buď číru fóliu alebo zafarbenú verziu pre prípad zvýšenej ochrany pred tepelnými lúčmi.

  • Tieto fólie sú účinné a konštruované tak, aby chránili!

    Bezpečnostné fólieFólie poskytujú široké spektrum úrovní ochrany, medzi ktorými je možné voliť. Rozbité sklo a letiaci črepy môžu spôsobiť vážne poranenie i úmrtí detí, členov rodiny, zamestnancov a pod. Jednoduché, dvojité a trojité fólie poskytujú účinnú ochranu pred rizikami siahajúcimi od nehôd až po bombové útoky.

  • Tieto fólie môžu tiež ponúkať ochranu pred slnečným svetlom.

    Bezpečnostné fólie Bezpečnostné a zabezpečovacie fólie sa dodávajú tiež v množstve farebných odtieňov ako ochrana pred slnečnými lúčmi a tepelná izolácia.

  • Inštalácia fólií je rýchla a jednoduchá.

    Bezpečnostné fólie Fólie je možné nainštalovať na väčšinu okien za dobu kratšiu ako 15 minút. Nie je nutné sa nikam sťahovať. Žiadne okenné sklá sa nevynímajú, po inštalácii fólií nie je potrebné upravovať okolité prostredie ani opravovať maľbu miestnosti.

Fólie sú cenovo výhodné a priaznivé životnému prostrediu.

Inštalácia polymérových fólií je oveľa lacnejšia ako výmena skiel a zachováva všetky súčasné okenné sklá bez záťaže životného prostredia odpadom. Výmena skiel môže v extrémnych prípadoch znamenať aj výmenu kompletných okenných rámov. Niektoré fólie sú dostupné vrátane vrstiev znižujúcich priestupnosť tepelných lúčov, ktoré sa samé zaplatia úsporami za elektrickú energiu. Fólie sú ekonomickou voľbou pre aktualizáciu vášho zasklenia.