Fólie na auto

Kvalitné fólie na auto zabránia prehrievaniu Vašeho automobilu. Príjemné cestovanie počas celého leta
a naviac ochrana pred škodlivým UV žiarením.

fólie na auto

Okenné fólie

Veľmi účinná ochrana pred prehrievaním priestorov, firiem a budov od zvýšeného slnečného žiarenia. Ďalšou výhodou je šetrenie energí v lete aj v zime.

okenné fólie

Bezpečnostné fólie

Ochráňte seba a svoje deti od črepín z rozbitého skla. Fólie značne zabraňujú preniknutiu do objektu a
pri rozbití držia sklo vcelku.

bezpečnostné fólie

Fólie na auto

Fólie na auto sa stávajú nepostrádateľnou súčasťou automobilov. Účinky a vlastnosti fólie na auto sú overené a ľudia, ktorí si ich dali prvý krát, si už ďalšie auto bez fólie na auto ani nevedia predstaviť. Predstavíme Vám najmodernejšie značky fólie na auto od najväčších amerických výrobcov a samozrejme profesionálne montážne strediská, kde sa o Vašeho miláčika dokonale postarajú. Máme pripravené veľké množstvo fólie na auto od základných až po špičkové - najmodernejšie produkty. Nájdete tu množstvo užitočných rád a informácií, ktoré Vám pomôžu pri správnej voľbe a tak Vám zaručia dlhoročnú spokojnosť. Len spokojný zákazník je dobrý zákazník a ten sa určite vráti.

 • Fólie na auto znížujú teplotu

  Fólie na auto - zníženie teploty V dnešnej dobe máme už vysokokvalitné fólie na auto , ktoré oproti obyčajnému sklu dokážu odraziť až 63 % slnečnej energie . Preto ich oceníte hlavne v lete, keď interiér auta nie je tak prehriaty a šetríte používanie klimatizácie, ktorá má nepriaznivý vplyv na Vaše zdravie.

 • Fólie na auto spomaľujú blednutie

  Fólie na auto - blednutieFólie na auto dokážu odraziť až 99% škodlivého UV žiarenia a znižujú teplotu v aute (cca 7 stupňov). Obmedzením týchto dvoch hlavných faktorov sa značne predlžuje životnosť, farebná stabilita a vzhľad sedadiel, kobercov aj palubnej dosky .

 • Fólie na auto znižujú zdravotné riziká

  Fólie - znižujú zdravotné rizikáJe známe, že vystavovanie sa slnečnému UV žiareniu predstavuje hrozbu pre zdravie očí a pokožky. Autofólie zaistia účinnú slnečnú clonu a chránia pred škodlivým UV žiarením.

 • Fólie na auto skoncujú s nebezpečným oslnením

  Fólie na auto- skoncujú s nebezpečným oslnenímOslnenie slnkom alebo svetlometamy iného auta za jazdy v noci vás môže dočasne oslepiť. Toto nebezpečie sa dá eliminovať nainštalovaním slnečnej fólie na auto na zadnú a bočnú časť automobilu

 • Fólie na auto poskytujú vyššia bezpečnosť a ochranu

  Fólie na auto - vyššia bezpečnosť a ochrana. Fólie na auto, ktoré majú v sebe kovovú vrstvu, sú schopné ochrániť Vás alebo Vaše deti od poranení z rozbitého skla v prípade drobnej kolízie

 • Fólie na auto dodávajú jedinečný vzhľad

  Fólie na auto - jedinečný vzhľadFólie na auto dodajú Vášmu autu na prvý pohlad krajší a športovejší vzhľad . Správne fólie na auto je práve to, čo Vášmu autu chýba.

 • Fólie na auto - rýchlo a jednoducho

  Fólie na auto - rýchlo a jednoduchoNa stránke je množstvo profesionálnych firiem, ktoré vám fólie na auto nainštalujú už od 1 do max 2 hodín. A samozrejme v tej najvyššiej možnej kvalite, ktorá je zaručená dlhoročnou praxou. Nejedná sa len o kvalitnú montáž, ale aj kvalitný materiál