Fólie na auto

Kvalitné fólie na auto zabránia prehrievaniu Vašeho automobilu. Príjemné cestovanie počas celého leta
a naviac ochrana pred škodlivým UV žiarením.

fólie na auto

Okenné fólie

Veľmi účinná ochrana pred prehrievaním priestorov, firiem a budov od zvýšeného slnečného žiarenia. Ďalšou výhodou je šetrenie energí v lete aj v zime.

okenné fólie

Bezpečnostné fólie

Ochráňte seba a svoje deti od črepín z rozbitého skla. Fólie značne zabraňujú preniknutiu do objektu a
pri rozbití držia sklo vcelku.

bezpečnostné fólie

Autofólie ZUZI s.r.o.

Kuzmányho 7, 911 01 Trenčín

Kontakt:

Tel.: 0907 111 622
E-mail: folie@folie.sk
Www: www.autofolie-suntek.sk

Otváracia doba:

Po - Pi : 8:00 - 18:00
So: po dohode
Ne : zatvorené

 

Upozornenie

Prosíme našich zákazníkov, aby na montáž autofólií prišli s čistým autom. To je základ pre montáž autofólií v najvyššej kvalite - bez prachu a špiny. Montáž bez vyberania skiel si to priam vyžaduje. V prípade znečisteného auta nebude zaručená dokonale čistá montáž a prípadná reklamácia špiny /prachu pod fóliou nebude uznaná. V ojedinelých prípadoch Vás môžeme odmietnuť a prácu nevykonať.

V prípade odstránenia starých fólií alebo rôznych nálepiek zo zadného skla nenesie naša spoločnosť na seba riziko z poškodenia vyhrievaných pásov. Už pri samotnom strhnutí fólie či nálepky je možnosť poškodenia. Pri následnom odstraňovaní lepidla, ktoré skoro vždy zostane na skle, je nutné odstránenie a to pomocou prípravkov určených na rozpustenie lepidla a následne čistenie s hubkou. Vždy záleží od konkrétnej fólie, času, ako dlho je na aute, ako pôjde odstrániť. Používame najmodernejšie spôsoby a prípravky, ale aj napriek tomu je tu riziko poškodenia vyhrievacých pásov.

Popis spoločnosti

Montáž certifikovaných autofólií bez vyberania skiel, najširší výber farieb a odtieňov od SunTek + špeciálne fólie na tuning. Ďalej ponúkame fólie na nehnuteľnosti - privátne, solárne a bezpečnosté a to od 50 mikrónov až po 400 mikr. len u nás ! !Najširšia ponuka a farebnosť fólií. Ponúkame pomôcky a náradie na montáž fólií a školenia . Viac ako 118 druhov fólií !!!Najväčšia ponuka v SR !!! Z A R U Č E N E ! ! ! Fólia HP 05 je načiernejšia fólia na trhu -prepúšťa len 2,4 %. Najčiernejšia akú sme kedy videli ! Presvedčte sa u nás. Radi Vás privítame a vysvetlíme rozieli vo fóliách . Prídite si k nám pozrieť vzorkovník autofólií po 1 roku na slnku a uvidíte rozdieli vo fóliách a zmeny ktoré nastali !!!! Budete prekvapený .....

Referencie

Firma úspešne pôsobí na trhu niekoľko rokov a počas doby pôsobenia si získala mnoho spokojných zákazníkov. Spokojnosť zákaznika a kvalitná práca je naša vizitka.Od roku 2007 sme sa stali výhradným oficiálnym dovozcom špičkových autofolií SunTek.Novinka v roku 2009 NANO fólie s odrazom 90 % slnečného žiarenia !!! V našej ponuke nenájdete lacne fólie made in Čína alebo vyrobené v INDII a prezentované ako z USA !.Ak hľadáte kvalitu bez kompromisu ste na správnej adrese !!!Ponúkame len ORIGINÁL žiadnu kópiu ! !SunTek je ORIGINÁL !

Fotogaléria

späť